Mám pocit...

Autor: Mirka Čmaradová | 18.12.2011 o 8:09 | Karma článku: 3,93 | Prečítané:  437x

Mám pocit, že ľudia berú všetko príliš vážne. Mám pocit, že si všetko pripúšťajú. Mám pocit, že to, čo robia, robia preto, aby sa niekomu zapáčili, vyrovnali a nie oreti, že to chcú oni sami., Mám pocit, že na svete je čím ďalej tým menej ľudí, ktorý si vedia naozaj...naozaj užívať život.

Myslím, že nieviem koľko je hodín, práve sa preberám...

Mám pocit, že ľudia berú všetko príliš vážne. Mám pocit, že si všetko pripúšťajú. Mám pocit, že to, čo robia, robia preto aby sa niekomu zapáčili, vyrovnali a nie preto, že to chcú oni sami. Mám pocit, že na svete je čím ďalej tým menej ľudí, ktorí si vedia naozaj...naozaj užívať život.

S poznámkou "niš sa nedá robiť na svete to už tak chodí" u mňa nezaboduje nikto. Či ma to štve? Aj áno. Nie nie je to moja vec, ale občas to vie fakt vytočiť. V dnešnej dobe pre "normálnu" a "typickú" mládež hrajú hlavnú rolu cigarety a chlast. A aby som nezabudla frajer, či frajerka, pretože to je potrebné aby ste zapadli do takzvanej "pouličnej kasty".

Myslím, že nevieš ako sa volám, ak si ma pridávaš na facebooku do svojich "friends". Dávaš si ma tam preto, aby si ich mal, čo najviac? Aby si vyzeral žiadanejší? Populárnejší? Druhú rolu zohráva facebook. Tie statusy typu : Ona:....
On:....
To ma už taktiež prestáva baviť . Nechápem to, načo?

Už so zvyku nerátam, že sa opýtaš. Nezapadám do vašej partie. Som iná. Hej, čítam knihy. Hej, píšem básne. Nie nepijem. Nie neobliekam sa ako...Proste to nie je pre mňa a podľa mňa pre nikoho. Spamätajte sa! Ak si chcete riešiť problémy takto, choďte radšej k psychologovi, je ich tu dosť a nemajú čo robiť.

Mám pocit, že nás niekto celý život iba za nos vodí...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Niektorí ľudia majú zvláštny dar, chutí im dúha a vidia zvuky

Ak vám vonia hudba alebo zapácha nejaká situácia, zrejme máte dobrú slovnú zásobu a radi sa vyjadrujete opisne. Alebo ste synestetik a myslíte to doslovne.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

ŠPORT

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Špekulovalo sa o zdravotných problémoch.


Už ste čítali?